Kategorijos
Kelionių maršrutai Norvegijoje

Iš Oslo į Bergeną per Sognefjord

Pasivaikščiokite Osle, paragaukite vietinių vaflių ir garų vakarėlių pirtyje, prieš leisdamiesi į savo mažą, bet veiksmo kupiną kelionę per didžiausią Norvegijos fiordą. Iššūkis plaustais, lipkite aukštai į kalnus, pereikite mėlyną ledą ir keletą valandų praleiskite grožėdamiesi Sognefjordo ir fiordo pakrantės grožiu paskutiniame maršruto ruože link Bergeno.

Maršrutas

Oslas, 1-2 dienos
Voss, 1-2 dienos
Aurlandas, 1-2 dienos
Balestrand, 2-3 dienos
Bergenas, 1-2 dienos

Aplankytos šalys: Norvegija

Fjordai maršrute: Sognefjord, Nørøyfjord, Aurlandfjord, HarganderFjerlandfjord Maršruto trukmė: 6 – 11 dienų

Kelionės laikotarpis: balandžio – spalio mėn

Transportas maršrutu: traukinys, kruizinis keltas, autobusas, greitoji valtis

Numatomas biudžetas: 460-560 € už 6 dienas / asmeniui (žr. Naudingas nuorodas į kelionės planą, kuriame pateikiamos numatomos apgyvendinimo ir transporto galimybės), plius maistas (30-60 € / diena), dienos kelionės ir apsipirkimas.

Šis maršrutas yra mažiau turistinė ir nuotaikingesnė alternatyva klasikiniam maršrutui Oslas – Bergenas. Maršrutas prasideda Osle (ieškokite lėktuvų bilietų) ir baigiasi Bergene (ieškokite lėktuvų bilietų).

Oslas, 1-2 dienos

Porą dienų praleiskite Osle vaikščiodami ar važiuodami dviračiu. Dalyvaukite programoje, kurią būtina pamatyti – apvažiuokite centrinius kvartalus, stebėkite, kaip keičiasi sargyba Valdovų rūmuose, patikrinkite Naujojo nacionalinio muziejaus statybas, užlipkite į miesto rotušę, aplankykite porą muziejų ir apžiūrėkite viduramžių tvirtovę Akershus . Pajuskite šiuolaikinio Oslo atmosferą, surengkite iškylą, paragaukite garsiųjų norvegiškų sumuštinių ir ne mažiau garsių norvegiškų vaflių.

Kaip nusigauti iš oro uosto

Miesto autobusas / traukinys, oro uosto traukinys arba maršrutinis autobusas.

Kur gyventi

„Frogner House Apartments“ yra mielas modernus ir praktiškas apartamentų viešbutis, patogioje vietoje, 400 metrų nuo pajūrio. Gana dideli kambariai su savo virtuvėmis, minimalistiniu skandinavišku dizainu, pusryčiai kambaryje. Yra tiek vieno kambario, tiek dviejų, trijų kambarių kambariai šeimoms ir įmonėms.

Orientacinis biudžetas

 

 • Viešbutis Osle – 140-160 € / naktis
 • Kelias nuo oro uosto – nuo 10 iki 25 € / priklausomai nuo pasirinktos transporto rūšies

 

Voss, 1-2 dienos

Pasivaikščiokite nuo miesto centro iki Bordalsgjelet tarpeklio ir toliau važiuokite įrengtu taku palei tarpeklį, grožėdamiesi vaizdingais vaizdais. Pasirinkite nuotykį pagal savo skonį: raftingas, kanjonas, šuolis parašiutu. Po įdomių nuotykių kupinos dienos pasilepinkite skaniais pietumis ar vakariene ir valandą atsipalaiduokite sūkurinėje vonioje, iš kurios atsiveria nuostabūs upės vaizdai. Patarimas: Jei planuojate likti Vose tik vieną naktį, iš anksto užsisakykite aktyvią kelionę popietei (naudingas nuorodas rasite žemiau). Arba (patogesnis variantas) – palikite Oslą po pietų ir užsisakykite 2 naktis Voss. Tokiu būdu turėsite visą dieną „Voss“ nuotykiams. Jei planuojate dienos išvyką į Ulviko kaimą Hardangerfjorde, paskirkite papildomą dieną.

Kaip nusigauti iš Oslo

Traukiniu Oslas – Bergenas, apie 5-6 val. Įsigykite bilietus iš anksto (žr. Naudingas nuorodas).

Kur gyventi

Voss Vandrarheim – kambarys su vaizdu į ežerą. Puikus nebrangus hostelis su paprastais, bet švariais kambariais. Puiki vieta prie ežero, 10 minučių pėsčiomis nuo traukinių stoties ir miesto centro (apie 800 metrų). Skanūs pusryčiai ir maloni atmosfera.

Orientacinis biudžetas

 

 • Kambarys Voss – 80-100 € / naktis
 • Traukinio bilietai – nuo 25 iki 80 € / bilietas (priklausomai nuo tvarkaraščio)

 

Aurlandas, 1-2 dienos

Įsikurkite su vaizdu į fiordus.) Užkopkite į vieną iš labiausiai užburiančių Norvegijos vietų Stegastein ir toliau kalnuose, kad pamatytumėte fiordų panoramą. Apsilankykite sename apleistame „Otterners“ ūkyje ir kopkite į kalnus į vieną iš vietinių ūkių, gaminančių garsųjį „Aurland“ ožkos sūrį (rudą arba baltą). Patarimas: jei esate trekingo mėgėjas, leiskitės į dienos žygį Aurlandsdalen slėnyje Arba kaip pagrindinę stotelę galite pasirinkti turistingesnį Flåmo kaimą.

Kaip nusigauti iš Voss

Du variantai: Pirmasis yra tiesioginis autobusas iš Voss į Aurland (bilietus galima nusipirkti vietoje informacijos centre arba iš anksto autobusų kompanijos svetainėje, žr. Nuorodas žemiau). Antrasis variantas – sustojimas Gudvangene ir kruizas palei Nøroufjord. Šiuo atveju maršrutas vyksta autobusu iš Voss į Gudvangen, o tada keltu per Nørei fiordą į Aurland. „Voss“ informacijos centre galite nusipirkti šio maršruto bilietus. Arba važiuokite vietiniu autobusu iš Voss autobusu į Gudvangen, o iš ten keltu į Aurland. Atkreipkite dėmesį, kad Gudvangene nėra lagaminų, todėl turėsite vaikščioti su savo bagažu arba pasirūpinti sandėliavimu viešbutyje ar informacijos centre.

Kur gyventi

Šis šeimos valdomas viešbutis „Vangsgaarden“, esantis Aurlando centre, yra nuostabus dalykas norintiems autentiško fiordo gyvenimo būdo. Pagrindiniam viešbučio pastatui yra daugiau nei 130 metų. Restauruotas pastatas, išlaikydamas tradicinę išorę ir interjerą, praktiškai yra mini muziejus. Be to, viešbučio teritorijoje yra 6 maži nameliai, esantys pažodžiui ant fiordo, pačiame vandens pakraštyje. Viešbutyje taip pat yra kavinė, o vasaros sezonu veikia vasaros terasa. Super variantas keliaujantiems be automobilio.

Orientacinis biudžetas

 • Kambarys Aurlande – 180-250 € / naktis
 • autobusas Voss – Aurland – apie 20 € / bilietas
 • arba autobusu Voss – Gudvangen 10 € / bilietas
 • plius kruizinis laivas Gudvangen – Flåm – apie 30 € / bilietas

Balestrand, 2-3 dienos

Klaidžiokite užburiančiomis Balestrando gatvėmis, pro dideles istorines vilas ir išpuoselėtas mažas vietinių valdas, ir užlipkite į kalnus virš kaimo, kad pamatytumėte panoramą į fiordą. Praleiskite dieną Fjerlando fiorde, pasivaikščiokite, pasigrožėkite turkio spalvos vandeniu, priartėkite prie ledyno, aplankykite ledyno muziejų ir vietinį knygų miestą. Patarimas: jei norite apžiūrėti ledyną, norėdami pasivaikščioti ant mėlyno ledo, skirkite papildomą dieną.

Kaip nusigauti iš Aurlando

Greituoju maršrutu (žr. Nuorodą naudingose ​​nuorodose) Sognefjorde

Kur gyventi

„Balestrand Hotel“ yra puikus „arti visko“ apgyvendinimo pasirinkimas. Nepretenzingi, bet labai švarūs kambariai, vaizdas į fiordą, gražus sodas ir kiemas, malonus personalas.

Orientacinis biudžetas

 • Viešbutis Balestrande – 140-180 € / naktis
 • Ekspress valtis – apie 30 € / bilietas
 • Kelionė į Fjerlandą – fiordą – nuo 30 iki 150 € / priklausomai nuo formato

Bergenas, 1-2 dienos

Pasivaikščiokite žaviomis Bergeno gatvėmis, pasigrožėkite vietine architektūra, pasivaikščiokite promenada, paragaukite vietinių skanėstų žuvies turguje (Fisketorget), pakilkite funikulieriumi į Fløyen kalną, kuris yra labiausiai prieinamas iš septynių Bergeno kalnų. Nuo apžvalgos aikštelės pasigrožėkite nuostabiais miesto ir miesto fiordo vaizdais.

Kaip nusigauti iš Balestrand

Greituoju maršrutu (žr. Nuorodą naudingose ​​nuorodose) Sognefjorde

Kur gyventi

„Citybox Bergen“ yra labai gražus ir funkcionalus nebrangus viešbutis netoli Bergeno traukinių stoties. Kambariai didžiąja dalimi yra maži, bet su viskuo, ko reikia. Elektroninis registravimasis, elektroninė kortelė, bendra virtuvė su mikrobangų krosnele ir virykle, šalia parduotuvė – apskritai viskas, ko reikia porai dienų Bergene.

Orientacinis biudžetas

 • Viešbutis Bergene – 100-140 € / naktis
 • Ekspress valtis – apie 70 € / bilietas

Kaip grįžti į Oslą

Naktiniu traukiniu Bergenas – Oslas arba lėktuvu. Į oro uostą – vietiniu traukiniu (Bybanen). Suplanuoti kelionę ir nusipirkti bilietus galite per „Skyss“ mobiliąją programą (žr. Naudingas nuorodas).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *