Šiais laikais taupyti pinigus pasidarė svarbu, todėl nenuostabu, jog žmonėms pasidarė aktualios ir pigios kelionės. Įprastai už keliones tekdavo mokėti po keletą šimtų eurų, kai šiais laikais, galite sumokėti žymiai mažiau pasinaudodami įvairiomis akcijomis ir nuolaidomis.

Pigios kelionės tai tokios kelionės, kurioms taikoma kažkokia tai nuolaida. Būdų, kaip gauti pigią kelionę yra įvairių. Pavyzdžiui, galite pasiimti prepaid MasterCard kortelę iš banko, tuomet skrisite su ryanair be kortelės mokesčio. Taip pat nuolaidos skrydžių kompanijose taikomos pavyzdžiui nepilnamečiams ir taip toliau. Skristi pigiau galite pasinaudoję ir paskutinės minutės akcija, kai tinklapiuose kur parduodami bilietai skrydžiams paskelbiami aukcionai paskutinėms likusioms skrydžio lėktuve vietoms. Viskas ką jums reikia daryti ,tai tik suspėti ir pagriebti pigios kelionės bilietą.

Sumažinti kainą už kelionę galite ir dar vienu būdu, tai kaupiamais taškais. Tiesa, šis patarimas labiau tiktų tiems, kurie skraido su lėktuvais dažnai ir gali prikaupti nemažai taškų. Pastarieji taškai yra duodami už nukeliautus tiek pirmyn, tiek atgal atstumus, dažniausiai tai būtų skaičius tų nuskristų mylių. Priklausomai nuo jo, mažėja kainą už skrydį ir taip galite pasiekti pigios kelionės tikslą.

Norių pigiai keliauti
Sumažinti kainą už kelionę

Dar vienas būdas, tai alternatyvos. Apsvarstykite, ar negalite pasiekti savo norimos tikslo vietos laivu ar automobiliu. Kaip praktika parodo, keliavimas automobiliu ar pavyzdžiui, laivu, gali sutaupyti vos ne pusę pinigų už kelionę ir yra žymiai saugesnis. Tačiau naudojantis šiomis keliavimo alternatyvomis yra vienas minusas: prarandamas laikas. Pavyzdžiui, keliaujant automobilių į Norvegiją keliausite su trumpais sustojimais porą dienų, kai ten pat galima nuskristi per keletą valandų lėktuve vos tik pamiegojus. Todėl jeigu ieškote pigios kelionės sprendimo, apgalvokite ir tai, ar turėsite laiko tam kad sutaupyti pinigų už pigią kelionę.

Kitas patarimas būtų keliaujant atsižvelgti į oro sąlygas, taip pat į žemėlapį, pro kur žadate keliauti. Neretai žmonės neišanalizuoja kelionės maršruto ir vėliau pasiklysta arba patenka į tokią situaciją, kai tenka pergalvoti visą maršrutą vien dėl keleto kelyje ištikusių problemų, todėl kiekvienas keleivis turėtų žinoti apie kelionės maršrutą nemažiau nei vairuotojas ar tas žmogus, kuris atsakingas už kelionę.

Kitas patarimas keliaujantiems, norint pigios kelionės, tai išmokti susipakuoti daiktus kompaktiškai, t.y. kad jie užimtų mažiau vietos ir protingai, kad mažiau svertų bagažas. Juk ne paslaptis, kad yra taikomi įvairūs mokesčiai už bagažą, todėl galite sutaupyti šioje vietoje išties nemažai. Neimkite tokių daiktų, kuriuos galite pakeliui nusipirkti, pavyzdžiui higienos priemonių ir kitų smulkių dalykų. Imkite su savimi tik būtiniausius daiktus ir protingai juos supakuokite, kad pigios kelionės tikslas nebūtų apkartintas mokesčių už bagažą. Taip pat geras bagažo pakavimas yra protingesnis ir tuo atveju, jeigu žadate keliauti tam tikrą atstumą be transporto priemonės, todėl didesnė kuprinė ar lagaminas gali būti puiki išeitis daiktams gabenti.

Pasirūpinkite protinga apranga ir daiktais kelionėje. Pavyzdžiui galėčiau rekomenduoti didelę kuprinę, kurios kaina gali siekti keletą šimtų. Jums kyla klausimas – kam leisti tiek daug pinigų jei galima vos už keliasdešimt eurų nusipirkti didžiausią kuprinę kad ir Lietuvoje? Atsakymas paprastas, tai apsisaugojimas nuo ilgapirščių. Įprastai brangios kuprinės turi net savo šiokius tokius užraktus, kurių neatlaisvinus, į kuprinę nieko neįdėsi ir iš jos neišimsi, todėl tai bus puiki apsauga nuo ilgapirščių vagių, nes ne vienas keliavęs žmogus galėtų papasakoti apie tai, kaip yra apvagiamas, o apvogtu būti niekas juk nenori.